Bezdrátová a drátová regulace topení domácností, rodinných domů a kancelářských objektů

 

Základní regulace

Chcete jednoduše ovládat topení a máte nainstalován zabezpečovací systém JABLOTRON 100?

Pro základní regulaci topení u menších objektů stačí systém složený z bezdrátových nebo drátových termostatů a ovládacího výstupního relé.

 
Pokud nemáte nainstalován zabezpečovací systém JABLOTRON 100, můžete použít GSM termostat rovněž v drátové i bezdrátové variantě.
 

Pokojový termostat

Topení ovládáte pomocí pěti základních tlačítek na termostatu. Nastavíte si tak datum, čas, ekonomickou a komfortní teplotu nebo týdenní plán.

Aplikace MyJABLOTRON

Díky aplikaci ovládáte topení odkudkoliv a získáte přístup k rozšířeným funkcím, které bez MyJABLOTRON nejsou dostupné. Ovládání přes aplikaci je uživatelsky přátelské a intuitivní.

 
 
Více naleznete nastránkách firmy Jablotron

 

Zónová regulace

Zónová regulace umožňuje úsporný a jednoduchý systém regulace topení.

Zónová regulace topení umožňuje topit pouze v těch místnostech, kde to opravdu potřebujete. Díky snadnému nastavení a regulaci tak šetříte Vaše náklady na vytápění.

Základem zónové regulace je řídící jednotka, která umožňuje ovládání až šestnácti různých zón, které lze ovládat až třiceti šesti periferiemi. Základními prvky ovládání zón jsou pokojové termostaty, u kterých lze jednoduše naprogramovat týdenní topný režim, a které mají zároveň unikátní funkci ochrany proti zamrznutí a přehřátí objektu. Tuto informaci o nebezpečí lze včas odeslat na mobilní telefon majiteli. Pro použití v kancelářských objektech lze termostaty také uzamknout nebo omezit rozsah nastavitelné teploty.
 
 
Více naleznete nastránkách firmy Jablotron